УЧЕТЕ ОД ВЧЕРА, ЖИВЕЈТЕ ЗА ДЕНЕС, НАДЕВАЈТЕ СЕ ЗА ПОДОБРО УТРЕ.

WEB Телевизија во живо

СРЕЌНА НОВА 2024 ГОДИНА
Бидете во војна со своите пороци, во мир со ближните, и секоја нова година нека ве направи подобри луѓе. И оваа Нова Година, не заборавајте да им се заблагодарите на вашите изминати години затоа што тие ви овозможиле да стигнете до денес! Без скалите од минатото, не можете да стигнете до иднината.

Бесплатно преземање е дозволено со задолжително цитирање на медиумот и хиперлинк до оригиналната содржина на tvnova12.mk.

За сите споделени фотографии (графики), ТВ Нова 12 има екслузивно право да ги користи или истите се превземени од социјалните медиуми, запазувајки го кодексот на "фер употреба" - корисни за општеството (ТВ НОВА 12 има за цел да информира и известува и употребата на фотографиите (графиките) е исклучливо за некомерцијални цели).
Доколку, материјата на фотографиите (графиките): навредува, нарушува углед, или негативно отсликува состојба, или не е запазено авторското право Ве молиме контактирајте не, за да соодветно реагираме!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *