ЈАВНО СООПШТЕНИЕ ОД ОО ЦРВЕН КРСТ ГЕВГЕЛИЈА

WEB Телевизија во живо

ОО на Црвениот крст од Гевгелија организира Јавно соопштение за граѓаните во однос на пресекот и моменталната состојба, како и идните планови во крводарителството во рамките на Црвен крст Гевгелија.
Соопштението за јавноста ќе се одржи во просториите на ООЦК Гевгелија утре, вторник, 27 јуни 2023 година со почеток во 12 часот.
356058340_1452207972275967_3183432271868996754_n

Бесплатно преземање е дозволено со задолжително цитирање на медиумот и хиперлинк до оригиналната содржина на tvnova12.mk.

За сите споделени фотографии (графики), ТВ Нова 12 има екслузивно право да ги користи или истите се превземени од социјалните медиуми, запазувајки го кодексот на "фер употреба" - корисни за општеството (ТВ НОВА 12 има за цел да информира и известува и употребата на фотографиите (графиките) е исклучливо за некомерцијални цели).
Доколку, материјата на фотографиите (графиките): навредува, нарушува углед, или негативно отсликува состојба, или не е запазено авторското право Ве молиме контактирајте не, за да соодветно реагираме!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *