ТВ НОВА 12

Вести во Гевгелија и пошироко

„ЕВЕРГРИН КЛУБ“

Љубителите на добрите поп рок евергрини, денес, 19 12.2021 година од 16 часот на веб порталот www.tvnova12.mk на нашата веб телевизија ќе може да поминат пријатни и носталгични моменти во новото издание на „ЕВЕРГРИН КЛУБ“.

Бесплатно преземање е дозволено со задолжително цитирање на медиумот и хиперлинк до оригиналната содржина на tvnova12.mk.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.