ТВ НОВА 12

Вести во Гевгелија и пошироко

Цела тркачка елита од Македонија денеска во Гевгелија. Се функционираше беспрекорно на првата трка. Честитки за АК „7-ми Ноември“. „November run“ очекувам да биде во наредните години една од најатрактивните трки не само во Македонија туку и во регионот.

Бесплатно преземање е дозволено со задолжително цитирање на медиумот и хиперлинк до оригиналната содржина на tvnova12.mk.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.