ТВ НОВА 12

Вести во Гевгелија и пошироко

ВЕЧЕРВА ВО 20,45 ЧАСОТ НА ТВ НОВА 12 ЕМИСИЈА ОТВОРЕНО СО…, ГЛИГОР ПЕТКОВ, КАНДИДАТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК ЗА ОПШТИНА ГЕВГЕЛИЈА НА НЕЗАВИСНАТА ЛИСТА ТОМЕ ЌИЧУКОВ-ИСКРЕНО ЗА ГЕВГЕЛИЈА

Бесплатно преземање е дозволено со задолжително цитирање на медиумот и хиперлинк до оригиналната содржина на tvnova12.mk.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.