ТВ НОВА 12

Вести во Гевгелија и пошироко

ВЕЧЕРВА ВО 20,45 ЧАСОТ НА ТВ НОВА 12 ПРОСЛЕДЕТЕ ЈА ЕМИСИЈА ОТВОРЕНО СО…, КАНДИДАТОТ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИК ЗА ОПШТИНА ГЕВГЕЛИЈА НА ВМРО –ДПМНЕ И КОАЛИЦИЈАТА, АНДОН САРАМАНДОВ

Бесплатно преземање е дозволено со задолжително цитирање на медиумот и хиперлинк до оригиналната содржина на tvnova12.mk.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.