ЖИВКО УЗУНОВ – ПРВЕНЕЦ НА ГЕНЕРАЦИЈАТА 2020/2021 ОД ОСНОВНОТО УЧИЛИШТЕ „РИСТО ШУКЛЕВ“

WEB Телевизија во живо

Ви благодарам за искрените честитките, не беше многу тешко да се биде Првенец на генерацијата, затоа што секоја пречка во учењето за мене беше предизвик. Времето е клуч за правилниот избор на една идна професија, па затоа средното образование ќе го продолжам во Средното медицинско училиште.

Бесплатно преземање е дозволено со задолжително цитирање на медиумот и хиперлинк до оригиналната содржина на tvnova12.mk.

За сите споделени фотографии (графики), ТВ Нова 12 има екслузивно право да ги користи или истите се превземени од социјалните медиуми, запазувајки го кодексот на "фер употреба" - корисни за општеството (ТВ НОВА 12 има за цел да информира и известува и употребата на фотографиите (графиките) е исклучливо за некомерцијални цели).
Доколку, материјата на фотографиите (графиките): навредува, нарушува углед, или негативно отсликува состојба, или не е запазено авторското право Ве молиме контактирајте не, за да соодветно реагираме!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *