ЈОВАНА ЃОРЕСКА – ПРВЕНЕЦ НА ГЕНЕРАЦИЈАТА 2020/2021 ОД ОСНОВНОТО УЧИЛИШТЕ „КРСТЕ МИСИРКОВ“

WEB Телевизија во живо

Да се биде првенец во генерацијата е чест и привилегија. Учењето за мене не беше тешко бидејќи претставуваше секојдневна активност која ме исполнуваше, ми отвараше нови видици и предизвици. Школувањето ќе го продолжам во СОУ Јосиф Јосифовски во Гевгелија.

Бесплатно преземање е дозволено со задолжително цитирање на медиумот и хиперлинк до оригиналната содржина на tvnova12.mk.

За сите споделени фотографии (графики), ТВ Нова 12 има екслузивно право да ги користи или истите се превземени од социјалните медиуми, запазувајки го кодексот на "фер употреба" - корисни за општеството (ТВ НОВА 12 има за цел да информира и известува и употребата на фотографиите (графиките) е исклучливо за некомерцијални цели).
Доколку, материјата на фотографиите (графиките): навредува, нарушува углед, или негативно отсликува состојба, или не е запазено авторското право Ве молиме контактирајте не, за да соодветно реагираме!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *