ИВАНА ГРУЈИЌ – ПРВЕНЕЦ НА ГЕНЕРАЦИЈАТА 2020/2021 ОД ОСНОВНОТО УЧИЛИШТЕ „ВЛАДО КАНТАРЏИЕВ“

WEB Телевизија во живо

Ако се учи со труд и со желба да се научи, не претставува никаков проблем да се биде Првенец на генерацијата. Јас ќе се запишам во СОУ „Јосиф Јосифовски“ , природно математички смер, комбинација А, каде се надевам дека ќе добијам квалитетно и современо образование.

Бесплатно преземање е дозволено со задолжително цитирање на медиумот и хиперлинк до оригиналната содржина на tvnova12.mk.

За сите споделени фотографии (графики), ТВ Нова 12 има екслузивно право да ги користи или истите се превземени од социјалните медиуми, запазувајки го кодексот на "фер употреба" - корисни за општеството (ТВ НОВА 12 има за цел да информира и известува и употребата на фотографиите (графиките) е исклучливо за некомерцијални цели).
Доколку, материјата на фотографиите (графиките): навредува, нарушува углед, или негативно отсликува состојба, или не е запазено авторското право Ве молиме контактирајте не, за да соодветно реагираме!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *