Тел: +389076437227 
22 Nov, 2019
Log in

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Реклами

ПО ПОРАЗОТ НА „ТИКВЕШ“ ОД „КОЖУФ“ ПРЕСЕЧЕНИ СТАТИВИТЕ ВО КАВАДАРЦИ

„Навивачите“ на фудбалскиот клуб Тиквеш револтот по поразот од тимот на „Кожуф“ со 0-1 го истурија врз стативите на Градскиот стадион во Кавадарци. Вработените на стадионот го пријавиле случајот во полиција а тамошните медиуми со неверување ја раскажуваат целата ситуација. Во поново време ова е прв ваков случај во нашата земја
Read 211 times