Тел: +389076437227 
21 Nov, 2019
Log in

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Вести

СООБРАЌАЈОТ НА ПАТОТ ГЕВГЕЛИЈА – БОГДАНЦИ ДЕНЕС И УТРЕ СО ПРОМЕНЕТ РЕЖИМ

Сообраќајот на патот Гевгелија – Богданци од денеска ќе биде со променет режим. Како што информираат од АМСМ, промената на режимот на сообраќајот се врши поради изведување градежни активности при поставување индуктивни јамки на регионален пат Гевгелија – Богданци. Истата ќе биде во времетраење од два дена
Read 312 times