ДО КАДЕ Е СТИГНАТА БУРАТА „УБИЕЦ НА ЛЕТОТО“?

WEB Телевизија во живо

Невремето полека се доближува кон Македонија. На интернет страница „vremeradar.rs“ можеме да видиме кога точно опасниот облак ќе стигне во Македонија. Невремето доаѓа од северозапад и во моментов има зафатено делови од Босна и Хецеговина и Албанија.

Бесплатно преземање е дозволено со задолжително цитирање на медиумот и хиперлинк до оригиналната содржина на tvnova12.mk.

За сите споделени фотографии (графики), ТВ Нова 12 има екслузивно право да ги користи или истите се превземени од социјалните медиуми, запазувајки го кодексот на "фер употреба" - корисни за општеството (ТВ НОВА 12 има за цел да информира и известува и употребата на фотографиите (графиките) е исклучливо за некомерцијални цели).
Доколку, материјата на фотографиите (графиките): навредува, нарушува углед, или негативно отсликува состојба, или не е запазено авторското право Ве молиме контактирајте не, за да соодветно реагираме!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *