СТЕФАН КОЦЕВ, УЧЕНИК ВО СОУ „БОГДАНЦИ“ ОСВОИ ВТОРО МЕСТО ЗА ФОТОГРАФИЈА НА ОБРАЗОВНОТО РАНДЕВУ 2023

WEB Телевизија во живо

СОУ „Богданци“ е добитник на уште една награда од Образовното рандеву 2023 Гостивар. Фотографијата на ученикот Стефан Коцев е наградена со Второ место за Најдобра фотографија, под менторство на наставникот Верица Ризовска.

Бесплатно преземање е дозволено со задолжително цитирање на медиумот и хиперлинк до оригиналната содржина на tvnova12.mk.

За сите споделени фотографии (графики), ТВ Нова 12 има екслузивно право да ги користи или истите се превземени од социјалните медиуми, запазувајки го кодексот на "фер употреба" - корисни за општеството (ТВ НОВА 12 има за цел да информира и известува и употребата на фотографиите (графиките) е исклучливо за некомерцијални цели).
Доколку, материјата на фотографиите (графиките): навредува, нарушува углед, или негативно отсликува состојба, или не е запазено авторското право Ве молиме контактирајте не, за да соодветно реагираме!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *