ОТВОРЕН АПИ-ТЕРАПЕВТСКИ ДЕН ЗА ГРАЃАНИТЕ!

Во вторник, 21 март 2023 година од 10:00 до 18:00 часот, „Апи терапевтскиот центар Ристо Алчинов“ ја отвора својата апи-комора за сите заинтересирани посетители. Заинтересираните граѓани ќе можат да искусат инхалација со пчелин воздух, да прашаат се што ги интересира и преку дружба и едукација да се запознаат со вредните пчели работнички.

Бесплатно преземање е дозволено со задолжително цитирање на медиумот и хиперлинк до оригиналната содржина на tvnova12.mk.

За сите споделени фотографии (графики), ТВ Нова 12 има екслузивно право да ги користи или истите се превземени од социјалните медиуми, запазувајки го кодексот на "фер употреба" - корисни за општеството (ТВ НОВА 12 има за цел да информира и известува и употребата на фотографиите (графиките) е исклучливо за некомерцијални цели).
Доколку, материјата на фотографиите (графиките): навредува, нарушува углед, или негативно отсликува состојба, или не е запазено авторското право Ве молиме контактирајте не, за да соодветно реагираме!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *