НЕКА НИ Е ПОЗДРАВА, ПОУСПЕШНА И ПОБЕРИЌЕТНА НОВАТА 2023 ГОДИНА

На сите граѓани на општина Гевгелија и пошироко, екипата на веб сајтот „ НОВА 12“, во соработка со „Perpetuum Code“ – им посакува по здрава, по успешна и по бериќетна 2023 година, со желба да сите да имате повеќе љубов во вашите срца и да бидете што почесто со вашите најсакани.
Бидете ни со со добра мисла, чисти срца и убаво расположени во новогодишната ноќ.

Бесплатно преземање е дозволено со задолжително цитирање на медиумот и хиперлинк до оригиналната содржина на tvnova12.mk.

За сите споделени фотографии (графики), ТВ Нова 12 има екслузивно право да ги користи или истите се превземени од социјалните медиуми, запазувајки го кодексот на "фер употреба" - корисни за општеството (ТВ НОВА 12 има за цел да информира и известува и употребата на фотографиите (графиките) е исклучливо за некомерцијални цели).
Доколку, материјата на фотографиите (графиките): навредува, нарушува углед, или негативно отсликува состојба, или не е запазено авторското право Ве молиме контактирајте не, за да соодветно реагираме!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *