ТВ НОВА 12

Вести во Гевгелија и пошироко

5та Седница на Совет на Општина Гевгелија (28.01.2022)

Бесплатно преземање е дозволено со задолжително цитирање на медиумот и хиперлинк до оригиналната содржина на tvnova12.mk.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.