ГЛАСАЈТЕ ЗА ЈОУД „ДЕТСКА РАДОСТ“ ЗА НАЈДОБРО УКРАСЕНА ГРАДИНКА НА ПОРТАЛОТ ДЕЦА.МК

WEB Телевизија во живо

Градинката „Детска радост“ од Гевгелија  испрати фотографии од празничната атмосфера во нејзините простории, во рамките на акцијата „Избираме најдобро украсена градинка“ што ја спроведува порталот деца.мк.

За секоја градинка се објавува посебен текст со фотографиите, па таа што ќе има најмногу лајкови од читателите, ќе добие пакет производи од „Светот на Биби“.

Бесплатно преземање е дозволено со задолжително цитирање на медиумот и хиперлинк до оригиналната содржина на tvnova12.mk.

За сите споделени фотографии (графики), ТВ Нова 12 има екслузивно право да ги користи или истите се превземени од социјалните медиуми, запазувајки го кодексот на "фер употреба" - корисни за општеството (ТВ НОВА 12 има за цел да информира и известува и употребата на фотографиите (графиките) е исклучливо за некомерцијални цели).
Доколку, материјата на фотографиите (графиките): навредува, нарушува углед, или негативно отсликува состојба, или не е запазено авторското право Ве молиме контактирајте не, за да соодветно реагираме!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *