ТВ НОВА 12

Вести во Гевгелија и пошироко

Соработката на Вечер и Телевизија Нова 12 продолжува на взаемно задоволство. Во денешниот двоброј е поместен написот за Апостол Петков.

Бесплатно преземање е дозволено со задолжително цитирање на медиумот и хиперлинк до оригиналната содржина на tvnova12.mk.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.